Hakkımızda

Nasyonal Sosyalist Alman İşçi Partisi tarafından verilen talimat ile Alman Otomotiv Birliği’ne kurdurulan Volkswagen, ciddi bir gelişime sahiptir. Öncelikli olarak isim araştırması gerçekten uzun sürmüştür. Üretiminin amacı halk tipi bir araç oluşturmak ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu nedenle halkın arabası anlamına gelen Volkswagen adını almıştır. Toplamda 80 yıllık bir geçmişi bulunmaktadır. Passat, Jetta, Tiguan, Polo, Golf, Bora gibi binek modellerine sahiptir. Bunun yanında Cady ve Touran tip ticari araçları da bulunmaktadır. Biz de Volkswagenblogu.com olarak tüm bunlar hakkında size açıklayıcı bilgiler iletiyoruz. Bundan sonra Volkswagen severlerin ziyaret edebilecekleri bir web sitesi bulunuyor.

Volkswagenblogu.com’un Amacı

İlk amacımız olarak Volkswagen marka araçları tip ve kategoriye bölerek insanların fikir karışıklıklarına son verecek içerikler üretmektir. Bu nedenle binek ve ticari olarak iki farklı kategori ayrımı yapmış bulunuyoruz. Bunlara ek olarak Volkswagen haberleri de iletiyoruz. Böylece son dakika gelişmelerini sizlere aktarmış oluyoruz. Burada bir diğer amacımız Türkiye’de Volkswagen araç sahiplerine pratik çözümler sunmak, onların sorunlarını giderebilecekleri çözüm önerileri sunmaktır.

Volkswagenblogu.com’un Hedefi

Volkswagenblogu.com olarak Türkiye’nin en çok tıklanan ve en çok paylaşılan otomotiv bloğu olmak ilk hedefimiz arasında bulunuyor. Bunun için çok çalışıyor ve güncel bilgi paylaşımı yapıyoruz. Özgün içeriklerimiz, alanında uzman yazarlar tarafından üretiliyor. Tüm çalışmalarımız özgün birer araştırma, bulgu ve bir araya getirmenin ürünleridir.

Volkswagenblogu.com Yayın Politikası

Yayın hayatımıza başladığımız günden bugüne kadar oluşturmuş olduğumuz tüm içeriklerimiz MCA politikası altında korunmaktadır. Oluşturulmuş olan içeriklerin tamamı özgün çalışmalardır. İzinsiz kopyalanması, çoğaltılması, ticari amaç ile kullanılması yasaktır. Herhangi bir itiraz için iletişim sayfamızı kullanarak bu konuda daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.