Volkswagen Amarok Aventura 2018’e Damga Vuracak

Volkswagen Amarok Aventura 2018’e Damga Vuracak

Alman Nasyonal İşçi Partisi tarafından Alman Otomotiv Birliği’ne 1937 yılında kurdurulan ve çok kısa süre sonra üretime başlayan Volkswagen, geçmişten günümüze üretmiş olduğu otomobiller ile dikkat çekmektedir. Bilindiği üzere 80 yıllık bir tecrübesi bulunmaktadır. Bu kadar süre içerisinde hem binek hem de ticari araç üretip satışa sunmuştur. Bundan sonra siz de bunlardan herhangi birine sahip olabilir ve hazzın peşinden gidebilirsiniz. Peki siz ticari bir araç mı almayı düşünüyorsunuz? O halde alacağınız otomobil Volkswagen Amarok Aventura, öyle değil mi? Eğer öyle değilse kesinlikle bu yazının devam kısmını incelemeden bu sekmeyi kapatmayın.

Volkswagen Amarok Modeli 2018’in En İyi Pick-Up’ı

En iyi Pic-Up olarak 2018 yılına damga vuracak olan Volkswagen Amarok, kendi içerisinde 3 farklı modele ayrılmaktadır. Bunların başında da Aventura gelmektedir. Gerçekten harika bir görünüme sahiptir. Tasarım olarak her zaman bekleneni vermiştir. Konfor sunmakta, güvenliği ön plana taşımakta ve görenleri kendine hayran bırakmaktadır. Tam olarak 224 PS gücünde bir araçtır. Sınırları baştan çizecektir. Son derece lüks bir araç olduğunu söylemek doğru olacaktır. Artık harika özellikleri ile size haz verecektir. Premium bir iç tasarıma sahip olduğunu söylemek de gerçekten doğru bir deyim olacaktır. En zorlu yollar bile sizin için artık eğlenceli olacaktır. Buna emin olabilirsiniz.

Amarok Her Koşula Karşı Tam Donanımlı Bir Otomobil

Hem lüks hem de her koşula karşı tam donanımlı bir otomobil olan Volkswagen Amarok Aventura, satın alabileceğiniz en iyi ticari araçlardan biri olacaktır. Bundan sonra hem yük kapasiteniz artacak hem de muazzam bir otomobil sahibi olmuş olacaksınız. 20” Talca alüminyum alaşımlı jantlar, aydınlatmalı yan basamak, köşe aydınlatmalı ön sis farları, Bi-Xenon farlar, LED gündüz farları, elektrikli katlanabilir yan aynalar, gövde rengi sportif bar, geniş bagaj havuzu, Nappa deri döşeme koltuklar, ısıtmalı – 14 yöne ayarlı ön yolcu koltuğu, mekanik diferansiyel kilidi, renkli yol bilgisayarı ve deri kaplı, multi fonksiyonel, servotronik direksiyon onun donanımlarıdır. Tabii opsiyonel olarak talep ettikleriniz de olabilir. Bu konuda Amarok Aventura tüm isteklerinizi karşılayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir