Volkswagen Beetle Yoğun İlgi Görüyor

Volkswagen Beetle Yoğun İlgi Görüyor

Son dönemlerin en çok satın alınan otomobil markası olarak ön plana çıkan Volkswagen, gerçekten harikalara imza atıyor. Pek çok binek modeli ile dikkat çekmeyi başaran Volkswagen, bildiğiniz gibi 1937 yılından beri üretime hız kesmeden devam ediyor. Eski modellerine adeta selam duran Beetle bunlardan biridir. Son derece harika bir tasarımı bulunmaktadır. Tek kapılı Volkswagen Beetle modelidir. Siz de onu satın alarak gerçekten mükemmele ulaşabilir ve insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Sadece görünümü ile değil, bunun yanında sunduğu güvenlik önlemleri ve konforu ile de dikkat çekmeyi başarmaktadır. Seçkin ve daha önce görülmemiş renk seçenekleri ile sizlere uygun rakamlardan mal olabilir.

Volkswagen Beetle Görenleri Hayrete Düşürüyor

Görenleri hayrete düşüren bir Volkswagen modeli olan Beetle, yuvarlak hatları keskin ayrıntılar ile buluşturmuş. Zıt seçeneklerin bir araya gelmesiyle görünüm muazzamlık kazanmıştır. Tabii bununla da kalmamış, kırmızı ve sarı gibi renklere de sahip olarak satılmıştır. 16” Whirl alüminyum alaşımlı janlara, hız sabitleyiciye, ön arka park mesafe sensörüne, çok fonksiyonlu deri direksiyona ve hill hold teknolojisine sahiptir. Tabii bununla da kalmamaktadır. Aynı zamanda şehir içinde 100 kilometrede 6,6 litre yakıt tüketmektedir. Bu da şehir dışına çıkınca değişmektedir. Şehir dışında 100 kilometrede 4,6 litre yakıt tükettiği veriler arasında bulunmaktadır. 0’dan 100’e 8,7 saniyede çıkabilmektedir.

Beetle Satın Alarak Harika Hissedebilirsiniz

Maksimum hızı 203 olarak belirlenen Beetle, sizi kendine hayran bırakacaktır. 310 litre bagaj kapasitesi bulunmaktadır. Toplamda 12 farklı renk ile satışa sunulmaktadır. Bunlar arasında dikkatleri en fazla ateş turuncusu, tornado kırmızısı, kum fırtınası sarısı gibi renkler çekmektedir. Gerçekten harika görünüm katmaktadır. Beetle 1.4 TSI 150 PS DSG modeli teslim edilen anahtar teslim fiyatı olarak 150.950 şeklinde belirlenmiştir. Eğer isterseniz opsiyonel olarak metalik renk alabilirsiniz. Yine opsiyonel olarak panoramik açılır cam tavan da sipariş edebilirsiniz. Tabii bunlar için de ekstradan rakam ödemeniz icap edecektir. Bu nedenle siz de Beetle almadan önce size en yakın konumda bulunan Volkswagen yetkili satıcısına uğramalısınız. Kesinlikle aradıklarınızı onda bulacaksınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir